مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

راهنمای خرید

راهنمای خرید ازDanoToy

مرحله اول : جستجوی اسباب بازی مورد نظر

روش های گوناگونی برای دسترسی شما به اسباب بازی مورد نظرتان وجود دارد

1-جستجوی پیشرفته : در این قسمت شما باید روی دسته بندی محصولات که در سمت چپ صفحه مشاهده میشود کلیک کنید سپس برای شما منوی جستجوی پیشرفته باز میشود بعد شما میتوانید اسباب بازی مورد نظرتان را بر حسب رده سنی کودکتان یا قیمت کالا جستجو کرده وخرید کنید.البته در این قسمت غیر از باز شدن منوی جستجوی پیشرفته یک منوی دیگر برای شما باز میشود که جستجو در نتایج است که با جستجوی مثلا یک مدل اسباب بازی برای شما نمونه های مشابه ان را نیز پیدا میکند.

2-جستجوگر : در این قسمت شما نام اسباب بازی مورد نظرتان را در جستجوگری که در قسمت بالای صفحه مشاهده میکنید بنویسید و روی ان کلیک کنید سپس اسباب بازی مورد نظرتان یافت میشود.

3-جستجوی اسباب بازی از طریق دسته بندی ها گروه ها و زیر گروه های طبقه بندی شده مثل اسباب بازی ماشینی-اسباب بازی فکری اموزشی-اسباب بازی خردسالان و ...

مرحله دوم : مشاهده جزییات اسباب بازی

با کلیک کردن بر روی اسباب بازی مورد نظرتان وارد صفحه اسباب بازی شوید و جزییات فنی و توضیحات را در ان قسمت مطالعه کنید و عکسهای مختلف اسباب بازی را در اندازه های بزرگتر مشاهده کنید.

مرحله سوم : افزودن به سبد کالا

بعد از اینکه از اسباب بازی مورد نظر اطمینان کامل حاصل شد برای خرید روی +افزودن به سبد کالا کلیک کنید و محصول وارد سبد کالای شما میشود.

مرحله چهارم : اتمام خرید و درج مشخصات و اطلاعاتی از قبیل ادرس و شماره تماس و...

بعد از اتمام خرید مشخصات خود را در سایت وارد کنید و بعد از وارد کردن تصویر امنیتی سفارش خود را ثبت کنید.در این قسمت میتوانید نهوه ارسال محصول را نیز مشخص کنید و اگر محصول مشمول تخفیف است کد تخفیفی را نیزدر قسمت فعال سازی کد تخفیف وارد کنید. بعد از ثبت سفارش به بخش مشاهده ی فاکتور و پرداخت خواهید رفت.

مرحله پنجم : مرحله نهایی،انتخاب روش پرداخت و مشاهده و چاپ فاکتور

در این مرحله فاکتور خود را مشاهده میکنید و در صورت لزوم ان را میتوانید چاپ کنید،برای پرداخت از سه روش انلاین،کارت به کارت و پرداخت در محل میتوانید استفاده کنید که لازم به ذکر است روش پرداخت در محل فقط مخصوص مشتریان شهر تهران است،مشتریان عزیز شهرهای دیگر میتوانند از دو روش دیگر استفاده کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()