مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

نحوه ارسال

اگر شما در تهران هستید و سفارش شما از روز های شنبه تا چهار شنبه قبل از ساعت 15 ثبت گردد کالای مورد نظر حد اکثر به مدت 24 ساعت توسط پیک دانو توی یا مامور پستی تحویل شما داده خواهد شد.مشتریان محترم ساکن تهران توجه داشته باشند پرداخت هزینه و مبلغ کالا به سه روش کارت به کارت،پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل امکان پذیر میباشد.

اگر ساکن کرج یا شهر های دیگر هستید و سفارش شما از روز شنبه تا چهار شنبه قبل از ساعت 15 ثبت گردد کالای مورد نظر حد اکثر به مدت 48 ساعت توسط پست و یا باربری تحویل شما داده خواهد شد.برای این دسته از مشتریان محترم فقط پرداخت از طریق کارت به کارت و یا پرداخت اینترنتی امکان پذیر میباشد.پس برای سفارش کالا از نوع و مدل آن اطمینان کامل حاصل فرمایید.

«مجموعه دانو توی برای خرید های بیشتر از مبلغ یکصد هزار تومان در سراسر کشور به طور ویژه ارسال رایگان در نظر گرفته است»

 

ضمانت و شرایط بازگشت کالا:

اگر چنانچه سفارش شما با کالای دریافتی مطابقت نداشته باشد،می توانید با تماس و هماهنگی با دانو توی کالای خود را بدون هیچ غید و شرطی از طریق پست مرجوع کرده و مبلغ آن را به طور کامل دریافت کنید.

توجه داشته باشید که هنگام تحویل گرفتن کالا از پیک دانو توی یا مامور پستی از سالم بودن بسته بندی و محتویات داخل آن اطمینان حاصل فرمایید.اگر چنانچه کالای مورد نظر شما از دسته اسباب بازی های باتری دار و کنترلی می باشد حتما از سالم بودن اسباب بازی با تست کردن آن مطمئن شوید.(البته در رابطه با این نوع کالا ها مجموعه دانو توی قبل از ارسال کالا،آن ها چک کرده و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل میکنند).اگر به هر دلیلی کالای ارسالی خراب باشد مشتری موظف است همان روز خرابی کالا را به مجموعه دانو توی اطلاع دهد و تا 7 روز کاری فرصت دارد کالای مورد نظر را از طریق پست ارسال کند.(خواهشمند است دقت کنید پس از گذشت 7 روز برای ارسال کالا اقدام نفرمایید به دلیل این که دانو توی هیچ مسئولیتی در قبال کالای ارسال شده نخواهد داشت).

پس از دریافت کالا توسط دانو توی خرابی آن بدست کارشناسان بررسی شده و اگر خرابی کالا ذاتی باشد با کالای سالم تعویض شده و به مشتری باز گردانده میشود و چنان چه موجودی آن کالا در انبار به اتمام رسیده باشد هزینه و مبلغ کالا به طور کامل به مشتری باز خواهد گشت.

چنان چه کارشناسان دانو توی تشخیص دهند که خرابی کالا توسط مشتری و نا صحیح مصرف کردن آن بوده،کالای خراب باز گشت داده خواهد شد و تمامی هزینه ها به عهده مشتری میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()