مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

یک بازی در حمام

کودک عاشق باد و باران است و عاشق بازی در حمام. اکنون او می تواند ضمن یادگیری چیزهای زیادی در مورد خصوصیات طبیعت، خودش در لگن حمام، باران خلق کند. با سوراخ کردن در (یا ته) ظروف ماست، یا استفاده از یک آبکش، یک بطری آب یا یک شکرپاش پلاستیکی، یک اسباب بازی "باران ساز" بسازید. به کودک خود نشان دهید که چگونه ظروف را برای پاک کردن در آب فرو ببرد، و چگونه آنها را خالی کند. با ریختن آب در یک آبکش یک دوش بزرگ بسازید.

بهترین هدیه برای خوشحالی و رشد کودک خرید اینترنتی اسباب بازی های متنوع است، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی با کیفیت ترین اسباب بازی های ایرانی را تهیه کرده و در کمتری زمان ممکن اسباب بازی را برای شما ارسال می کند.

 همچنین قطره های باران را به آرامی به همه جای سر و بدن کودک بپاشید. در همین حین بخوانید باران میاد شور شور شور، آب راه افتاد غور غور غور... بسیاری از کودکان از این جشن و شادمانی خوششان آمده و می خندند، ولی ممکن است عده ای دیگر از آنها، ماه ها طول بگشد تا از این زیر باران بودن خوششان بیاید. با یک بطری آب افشان به فرزندتان آب بپاشید (کودک نیز احتمالا همان کار را با شما خواهد کرد) وقتی کودک نوپا کمی بزرگتر شود، احتمالا می خواهد که ایستادن زیر قطره های آبی که از سر دوش حمام می چکد را تجربه کند. برای هر چه لذت بخش تر کردن این بازی، با کودک خود داخل وان حمام شوید.

اسباب بازی در کاهش ترس ونگرانی کودک موثر است، زیرا اسباب بازی ابزاری برای رشد افکار و درک در کودک است، خرید اینترنتی اسباب بازی های فکری که در رشد افکار کودک عزیزتان موثر است را از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی خرید کنید.

پیشرفت مهارت ها

آب بازی از هر نوعی که باشد، می تواند روش شگفت انگیزی برای پدر و مادر ها باشد که از طریق آن حواس کودک خود را به کار بگیرند. این بازی خواص که ضمن آن کودک تبدیل یک جریان آب به باران را لمس مکند، میبیند و می شنود، موجب تحریک حواس لامسه، بینایی و شنوایی کودک می شود. این بازی همچنین کودک را با مفاهیم پر و خالی آشنا می کند و به کودک کمک می کند یاد بگیرد که آب می تواند اشکال و صورت های مختلف را به خود بگیرد. هنگامی که شما به کوچولوی خود، ابزاری برای درست کردن یک باران کوچک را می دهید، در واقع بازی جریان می یابد و این کار ها باعث افزایش درک مفاهیم، پیشرفت کلامی، شناخت حسی و تحریک یک حس لامسهإ را در کودک می شود.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()