مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

(عروسک های دستکشی)

بچه ها عاشق پاپت ها هستند، آن ها اسباب بازی هایی هستند که گویی به شکلی جادویی جان می گیرند. آن ها عاشق پاپت ها هستند و این عشق زمانی بیشتر می شود که شما پاپت ها را برای اجرای یک نمایش زنده و طنز گونه به دست می کنید. شما می توانید انواع پاپت های فانتزی را از بیرون خریداری کنید- یا تنها با استفاده از ماژیک های رنگی برای کشیدن صورت ها بر روی یک جوراب یا یک کیسه و یا یک دستکش بدون انگشت، آن ها را بسازید. شما حتی می توانید برای پاپت های دست ساز خود گوش و شاخ هم بگذارید و یا موهایی را که از کاموا درست شده اند روی سر آن ها بدوزید یا بچسبانید. با کشیدن یک پتو بر روی یک صندلی یا یک وسیله بی خطر، با پنهان کردن خود پشت یک کاناپه- یک نمایش ترتیب دهید.

یکی از راه های افزایش شادابی و تمرکز ذهن کودک بازی با اسباب بازی های متنوع و جذاب است، اسباب بازی های فکری و جذاب را در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی جستوجو کنید و از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

با استفاده از یک یا دو پاپت، برای کودک خود قصه بگویید و یا آواز بخوانید. برای هر پاپت یک صدای متفاوت در آورید. با پاپت خود از کودک سوال کنید و او را تشویق به پاسخ گویی کنید. از کودک در مورد غذاهای مورد علاقه اش، اسباب بازی های خاص خود، یا بابا و مامانش بپرسید، و از کودک بخواهید تا دماغ و دهن خود را به پاپت نشان دهد- بچه ها عاشق نشان دادن این چیزها هستند.

پیشرفت مهارت ها

در سن دو سالگی، کودک همه نوع صفات و خصوصیات انسانی را به اسباب بازی هایش نسبت می دهد، او آن ها را بهترین دوستان خویش می داند. شما با هر چه شبیه تر کردن رفتارهای یک پاپت به رفتارهای انسانی، موجب برانگیختن قوه تخیل در او می شوید و با قصه گفتن و گفتوگو با کودک به وسیله پاپت، مهارت کودک را در سوال و جواب را تقویت می کنید.

بهترین اسباب بازی ها و سیسمونی های کودک نوپای خود را از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی بخرید و سریع ترین و ایمن ترین خرید اینترنتی را در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی تجربه کنید.

یک اسباب بازی پاپت قورباغه چاغ و گنده و یک اردک خال خالی می توانند در داستان های جالب و بامزه دوست کوچولویشان ایفاء نقش کنند، بازی با اسباب بازی پاپت می تواند در پیشرفت (تخیل، پیشرفت کلامی و مهارت های اجتماعی) کودکتان تاثیر بخصوصی بگذارد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()