مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

سرگرم کردن کودک با ماهی های مصنوعی

تماشای ماهی هایی که در حال شنا کردن در یک آکواریوم هستند، اغلب بزرگسالان را مجذوب خود می کند، بچه ها نیز از تماشای آنها خوششان می آید، اما چنین به نظر می رسد که نیرویی وجود دارد که همه آنها را به طور یکسان وادار به گرفتن ماهی ها یا گیاهان زنده داخل آکواریم می کند. شما می توانید با بردن کودک به کنار حوضچه هایی که مخصوص کودکان است و در آنجا اجازه دست بردن به داخل آب به آنان داده می شود، این آرزویش را برآورده کنید. یا می توانید یک آکواریوم مصنوعی خیلی ساده درست کنید تا کودک بتواند در اتاق خودش با آن بازی کند. برای درست کردن آکواریومی برای کودک خود، یک لایه کاغذ آبی رنگ نازک را در ته یک جعبه پلاستیکی یا یک لگن مخصوص شستشوی ظروف قرار دهید و بعد صدف های درشت، ماهی های پلاستیکی بزرگ و گیاهان مصنوعی آکواریومی را به آن اضافه کنید.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی در تلاش است تا بهترین اسباب بازی های مورد دلخواه کودک عزیزتان را در بهترین کیفیت و زمان به موقع تحویل شما عزیزان دهد، از خرید اینترنتی در فروشکاه اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

 کودک را تشویق به شناخت محل طبیعی زندگی این موجودات آبزی کنید؛ در مورد پوشش بدن، رنگ و نحوه شنا کردن ماهی ها و نحوه پنهان شدنشان صحبت کنید. اگر کودک (و شما) هر دو از کمی خیس شدن و آب پاشیدن به هم، بدتان نمی آید، بجای کاغذ آبی رنگ، مقداری آب واقعی بریزید و همچنین وسایل (تمیز کردن) آکواریوم را برایش مهیا کنید. اگر دیدید کودک شما واقعا به ماهی ها علاقه مند است، به فکر نصب یک آکواریوم واقعی- با کمک خود کودک- باشید (و حتما برایش توضیح دهید که ماهی واقعی را نمی شود در دست گرفت یا از حوض بیرون آورد). یا کودک را به مسافرت بیرون از شهر یا مراکز فروش حیوانات در نزدیکی محل زندگی خود ببرید تا از نزدیک آکواریوم هایشان را ببینند؛ به این ترتیب کودک نه تنها می تواند انواع گوناگون ماهی ها را ببیند، بلکه حتی می تواند لاک پشت ها، قورباغه ها، مارهای آبی و حتی اسب های آبی را هم از نزدیک مشاهده کند.

بهترین خرید از نظر کودک خرید اسباب بازی است، شما با خرید اینترنتی اسباب بازی های با کیفیت و فکری و یا خرید اسباب بازی سبد و توپ بسکتبال ذهن کودکتان را خلاق می کنید. فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی یکی از بهترین فروشگاه های اسباب بازی برای خرید اینترنتی و انتخاب کودک شما است.

پیشرفت مهارت ها

بازی با یک آکواریوم مصنوعی، به کودک فرصت یاد گیری در مورد ماهی ها و عادت های عجیب و غریبشان را می دهد: حرکت کردن آن ها، و مهمتر از همه اینکه آن ها از هوا تنفس نمی کنند، یعنی بیرون از آب زنده نمی مانند. بعلاوه وقتی کودک تظاهر به اجرای یک نمایش تخیلی با ماهی های پلاستیکی خود می کند، در واقع به وسیله آکواریوم قوه تخیلش را به کار انداخته است و نیز یک آکواریوم، شرایطی مناسب برای گسترده دایره واژگانی کودک فراهم می سازد که در برگیرنده لغاتی در مورد رنگ ها، اشکال جنسیت ها و حرکات می باشد.

اسباب بازی در رشد فکری کودک تاثیر بسیاری می گذارد، در هنگام خرید اینترنتی اسباب بازی به علایق کودک و انتخاب او در نوع اسباب بازی توجه کنید، از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

یک آکواریوم مصنوعی پر از ماهی، تمامی امکانات را برای ورود کودک به دنیای شگفت انگیز و خیس یک آکواریوم واقعی فراهم می آورد و اینکه این ماهی ها مشکلی ندارند که از آب بیرون بیایند، شما با شناخت آکواریوم و ماهی های داخل آن به کودک در رشد بیان خلاق، تخیل، پیشرفت کلامی و شناخت حسی کمک بسیاری می کنید.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()