مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

آموزش نحوه پرتاب

خواه کودک در حال پرت کردن چنگال خود از روی صندلی غذا خوریش باشد، یا در حال بیرون انداختن کتاب های شما از داخل قفسه ها، به هر حال کودک از به حرکت در آوردن اشیاء خوشش می آید، چون می خواهد ببیند که چه اتفاقی می افتد (و اغلب می خواهد ببیند که شما چه واکنشی نشان می دهید.) این روش غریزی یادگیری رابطه علت و معلول در میان کودکان نوپاست. همچنین راه مناسبی برای یادگیری مفاهیمی مانند جاذبه و نیرو است (نه به این معنی که آنها باید این اصطلاحات را یاد بگیرند- لااقل حالا نه.) چنانچه شما به مفاهیمی نظیر (شکنندگی اشیاء) بپردازید، در واقع کنجکاوی کودک خود را به سوی یک بازی هدایت کرده اید، که هر دوی شما می توانید در آن شرکت کنید.

اسباب بازی در رشد فکری کودک تاثیر بسیاری می گذارد، در هنگام خرید اینترنتی اسباب بازی به علایق کودک و انتخاب او در نوع اسباب بازی توجه کنید، از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

چندین بطری پلاستیکی، فنجان پلاستیکی یا قوطی های خالی بلند و سبک وزن را کنار هم بچینید و به کودک نشان دهید که چگونه می تواند یک حیوان عروسکی را برای زدن و ریختن آنها پرتاب کند. (انجام این کار برای او در وضعیت نشسته، آسان تر است.) سپس به نوبت عروسک های پارچه ای را پرتاب کنید- اما سعی نکنید که حتما برنده شوید. با به کار بردن توپ هایی در اندازه های مختلف و یا حتی کوسن های خیلی کوچک مخصوص سوزن- البته بدون سوزن- بجای عروسک های پارچه ای، به این بازی تنوع بیشتری ببخشید. همچنین کودک را در فاصله های مختلفی نسبت به ردیف هدف ها بنشانید، کودک به زودی کشف خواهد برد که وقتی فاصله های بیشتری با هدف دارد، نیاز به پرتاب با نیروی بیشتری دارد. هر گاه کودک بولینگ باز شما، در این بازی از خود پیشترفت نشان داد، از او بخواهید تا در حالت ایستاده، عروسک ها را پرتاب کند. و برای هر چه سرگرم تر کردن بازی، کودک را تشویق کنید به جمع آوری بطری هایی که او اکنون یاد گرفته آنها را به گوشه و کنار اتاق پرت کند.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی را برای خرید اینترنتی اسباب بازی کودک خود انتخاب کنید، زیرا این کار به شما در صرفه جویی وقتتان کمک می کند، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی تمام وقت در حال رسیدگی به سفارشات شما می باشد.

پیشرفت مهارت ها

پرتاب اسباب بازی های عروسکی یا توپ ها به سوی هدف به کودک در پیشرفت هماهنگی چشم- دست کمک کرده و شناخت او از رابطه علت و معلول را تقویت می کند. این بازی همچنین به کودک کمک می کند که رعایت نوبت را یاد بگیرد، مهارتی که طی نخستین سالهای عمرش به کار او می آید، رعایت نوبت برای روابط اجتماعی آینده او، زمانی که کودک نیاز به همکاری و مشارکت برای سازگاری با دیگران دارد، ضروری خواهد بود. یک پرتاب خوب! شاید برای یک اسب آبی عروسکی که جزوه اسباب بازی های کودک است جالب نباشد، اما قهرمان کوچولوی شما، لذت زیادی از این بازی خواهد برد و چیزهای فراوانی خواهد آموخت که باعث پیشرفت تعادل، علت و معلول، هماهنگی چشم- دست و مهارت های حرکتی درشت در کودک قهرمان شما می شود.

شما با خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی یک قدم به سمت تمدن قدم برداشته اید، چرا که با خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی کرده اید و در کاهش ترافیک و تمیزی هوا کمک بسیاری کرده اید. از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

گزارشات تحقیقاتی

ماریان دیاموند، متخصص کالبدشناسی عصبی، و جنت هاپسون، گزارشگر علمی، در کتابشان به نام "درختان جادویی ذهن" بر روی اهمیت تمرینات فضایی مانند این بازی بولینگ با عروسک پارچه ای که موجب تحرک رشد ذهنی و جسمی کودک می شود، تاکید فراوانی کرده اند. آنان خاطر نشان ساخته اند که آگاهی فضایی (که شامل توانایی قضاوت در مورد ابعاد و اندازه ها و فاصله ها می شود)، ((یکی از ملموس ترین توانایی های سود مند ذهنی است))، و این در حالی است که تمرینات فضایی ((یکی از چندین روش ممکن برای کودک است که تفریح و سرگرمی داشته و... به استقبال آینده برود.))

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()