مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

7 / 10
از 2 کاربر

درس هایی درباره عشق و محبت

احتمالا کوچولوی شما قبلا با تکان تکان دادن، غذا دادن و خواباندن عروسک هایش نقش ((مامان)) یا ((بابا )) را برای آنها بازی کرده است: کودک از بردن اسباب بازی ها و عروسک هایش به حمام به همراه خود، لذت زیادی می برد؛ این فرصت خوبی است برای کودک که در طول مدت حمام کردن نقش یک مراقب ((پرستار یا مادر)) هم داشته باشد، چرا که در کنار یاد گیری شستشوی بدن، دوستان کوچکش را هم با عشق و علاقه می شوید. با پر کردن یک لگن- یا یک وان نوزادی، البته اگر هنوز آن را داشته باشید- از آب گرم و صابون، یک وان حمام برای عروسک و اسباب بازی کودک درست کنید به منظور هر چه واقعی تر کردن بازی، برای عروسک حوله، لیف، صابون و اسباب بازی های داخل حمام تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی بهترین و امن ترین فروشگاه اسباب بازی برای خرید اینترنتی اسباب بازی کوچولوی قهرمان شماست.

کودک را تشویق کنید تا دمای آب را امتحان کند ((( این آب برای عروسک تو خیلی داغه؟ ))) یا (( فکر نمی کنی که خیلی سرد باشه ؟)) تا برای شستن عروسک ملایم باشد. به اعضاء زیادی از بدن عروسک اشاره کنید ((این بینی اوست! و اون انگشتای پایش!)) این کار کودک را به تمرین بیشتری برای نشان دادن اعضاء بدن خودش که بازی مورد علاقه او در این سن می باشد، وامی دارد. وانمود کنید که عروسک و اسباب بازی ها کثیف است و کودک را تشویق به تمیز کردن پشت گوش های عروسک، لابلای انگشتان پایش و در مجموع سایر نقاط بدن که نیاز به شستشو دارند، نمایید. وقتی عروسک تمیز شد، بگذارید کودکان با یک حوله آن را خشک کند. سپس به کودک یادآوری کنید که هنوز یک جای دیگر مانده که باید تمیز شود: دندان های عروسک!

کودک خود را با خرید اینترنتی اسباب بازی خوشحال و با انگیزه کنید و خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی را با کودک خود تجربه کنید. فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی بهترین راه برای خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی است.

گزارشات تحقیقاتی

تا همین چند ماه پیش، کودک شما قادر نبود در این نوع بازی های تخیلی شرکت کند. (کورت فیشر)، متخصص و مدرس عصب شناسی، شناختی در دانشگاه هاروارد، رشد جمجمه، فعالیت امواج مغزی و میزان ارتباطات عصبی کودکان را مورد برسی قرار داد تا نشان دهد که مغز تحت تاثیر یک سری جهش های ناگهانی رشدی در فواصل قابل پیش بینی قرار می گیرد. او می گوید یک چنین جهش هایی که در سنین بین 18 تا 24 ماهگی روی می دهد به کودک توانایی ایفای نقش های نمادین را می دهد به عبارت دیگر، برای نخستین بار، کودک می تواند یک جهش ذهنی داشته باشد که یک شیء بی جان (مانند اسباب بازی یا عروسکش) را به صورت (کودکی) تصور کند که نیازمند یک حمام کردن کامل است.

خرید اینترنتی اسباب بازی های با کیفیت و خرید آسان به صورت اینترنتی با فروشگاه اسباب بازی دانوتوی.

پیشرفت مهارت ها

یک کودک دو ساله، آنقدر بزرگ شده که بتواند (تظاهر) به انجام کاری کند و بخواهد مقداری کنترل بر دنیای خویش اعمال کند. این بازی به کودک شما اجازه می دهد که مادر (بچه اش) باشید و نیز به کودک اجازه می دهد تا یک رییس کوچک باشد- بهترین راه برای تمرین مهارت های اجتماعی و به کار انداختن قوه تخیل. یادگیری نحوه نگه داشتن بدن لیز و صابونی یک عروسک یا اسباب بازی و شستن اعضای کوچک بدن او، موجب ارتقاء هوشیاری بدنی، مهارت های حرکتی ظریف، تخیل، ایفا نقش و مهارت های اجتماعی در کودک می شود. عروسکتو با شامپو بچه بشور! کودک دو ساله شما از مشغولیت با لیف آغشته به صابون مخصوص (بچه اش) لذت زیادی خواهد برد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()