مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

یادگیری، مراقبت و نگهداری از سایر موجودات زنده

کودک عاشق حیوانات (واقعی یا اسباب بازی)، عاشق زخم بندی و باند پیچی کردن اعضاء بدن آنها و همچنین تصوراتی همانند (نوازش کردن) و یا (بیمار) فرض کردن آنهاست. این بدان معناست که کودک برای افتتاح یک مطب دامپزشکی در خانه خود، آماده است. البته درست است که اینها همه نوعی نمایش بازی کردن است، اما او به آموختن نحوه مراقبت از دوستان کوچکش، علاقه زیادی دارد. به کودک کمک کنید تا برای این بازی همه حیوانات پارچه ای و اسباب بازیش را جکع آوری کند. (ابتدا شما باید اطمینان حاصل کنید که اندازه حیوانات کمتر از 5/4 سانتی متر نباشد، تا به هیچ وجه خطر خفگی کودک را به دنبال نداشته باشد).

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی را برای خرید اسباب بازی کودک خود انتخاب کنید، زیرا این کار به شما در صرفه جویی وقتتان کمک می کند، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی تمام وقت در حال رسیدگی به سفارشات شما می باشد.

جعبه های کوچک یا سبد های کوچک میوه را برای او تهیه کنید تا از آنها به عنوان قفس یا کالاسکه استفاده کند. کودک می تواند از دستمال یا روسری های کوچک نیز به عنوان پتو استفاده کند. با کودک در مورد اینکه چه چیزهایی باعث آزار و اذیت حیوانات می شود، صحبت کنید؛ سم آنها کنده می شود، شپش داخل گوششان می رود، بالهایشان می شکنند، یا دلشان درد می گیرد. به کودک کمک کنید تا از حیوانات بیمارش با شستشو دادن، باند پیچی کردن زخم هایشان و خواباندن آنها در جایی تمیز و ساکت (به همراه استفاده از لغات و اصطلاحات نوازش گرانه و شفقت آمیز بی شمار) پرستاری و مراقبت کند. اسباب بازی هایی که شامل سری کامل لوازم پزشکی هستند، وسایلی مفید برای انجام یک معاینه- و معالجه دقیق و کامل دوستان بیمارش می باشد.

همه کودکان گاهی بیش از حد با اسباب بازی خود بازی می کنند و این معمولا به دلیل هیجان یا بی توجهی است. کودک خود را با خرید اینترنتی اسباب بازی و بازی های فکری به سمت آرامش فکری هدایت کنید و موقع خرید اسباب بازی به کودک توجه کامل را داشته باشید، از خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

پیشرفت مهارت ها

این بازی (نمایشی) به کودک رحم و شفقت را می آموزد و امکان پرستاری و مراقبت از دیگران را به او می دهد. به علاوه به تشکیل دایره واژگانی اش در مورد دنیای حیوانات کمک می کند: پرندگان بال دارند، ببر چنگال دارد، و فیل یک خرطوم دارد و صحبت کردن با کودک در مورد اینکه حیوانات چگونه بیمار می شوند (اسبه یک عالمه شیرینی خورده و دلش درد گرفته)، بر معلوماتش در مورد آنها می افزاید. کمک به کودک در تظاهر به معاینه کردن، روشی طبیعی است برای بالا بردن سطح آگاهی او در مورد کلیه موجودات زنده. این آموزش ها و تمرین ها با اسباب بازی های حیوانات به کودک در رشد درک مفاهیم، بیان خلاق، مهارت های حرکتی ظریف، تخیل و ایفا نقش کمک بسیار زیادی می کند.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()