مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

سخنی با پدر و مادر

یکی از بزرگترین شک هایی که به کسانی که تازه پدر یا مادر شده اند، وارد می شود، تغییر شکل فرزندان از یک کودک مطیع و سر به راه به یک نوپای تندخو است که واژه مورد علاقه اش ((نه))می باشد- مثلا: (موز نه)، (حمام نه)، (آواز نه)، قبل از اینکه حتی راجع به آنها فکر کند. بنا به نوشته دکتر بنجامین اسپاک در کتاب (تغذیه، تربیت و مراقبت از کودک) هنگامی که شما به کودکان پیشنهادی می کنید که به مزاجشان خوش می آید، آنان احساس می کنند که باید به نحوی ابراز وجود کنند و روانشناسان این پدیده را (منفی گرایی) می نامند. اسپاک ضمن تایید اینکه این مرحله منفی گرایی می تواند حتی کاردانی و تدبیر صبورترین پدر و مادر را نیز زیر سوال ببرد، خاطر نشان می سازد که این مرحله نشانه بزرگی است از اینکه کودک در حال تکامل یافتن به شکل انسانی مستقل می باشد. که می تواند برای خود تصمیم بگیرد.

خرید اسباب بازی از فروشگاه های اسباب بازی به صورت حضوری باعث هدر دادن وقت وهزینه می شود،از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

خونسرد بودن، همکاری کردن، و منطقی بودن در برخورد با کودک، یکی از موثرترین راه ها برای آموزش خونسرد بودن، یاری گر بودن و منطقی بودن به اوست- البته این کار زمان زیادی خواهد برد. تا وقتی که کودک کمی راجع به کنترل خود یاد بگیرد، شما باید انتظار بد خلقی در مواقعی که به خواسته اش نمی رسد را از کودک داشته باشید. نادیده گرفتن یک چنین رفتاری، در صورت امکان، بهترین راه مقابله با آن است، که به کودک بفهماند که او نمی تواند با این روش ناشایست به خواسته اش برسد. روانشناس رشد، توماس لیکونا در کتاب (پرورش بچه های خوب)، به والدین توصیه میکند که کودکان نوپا را به نحوه شادمانه سرگرم نگه دارند، وقتی آنها بی قراری می کنند، فکر آنها را به هر طریق ممکن مشغول سازد، و اجازه بازی های آزاد فراوان را در محیط های بی خطر به آنها بدهند.

اسباب بازی در رشد فکری کودک تاثیر بسیاری می گذارد، در هنگام خرید اینترنتی اسباب بازی به علایق کودک و انتخاب او در نوع اسباب بازی توجه کنید، از خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

او همچنین روش شمارش را پیشنهاد می کند، مثل گفتن: (ببینم می تونی تا وقتی من تا ده می شمارم، روی صندلی ات بنشینی؟) شگرد دیگری که می توانید بکار ببرید این است که یافتن چاره کار را به عهده خود کودک بگذارید. اگر او اصرار دارد لباسی را بپوشد که مناسب شرایط آب و هوایی نیست، شما می توانید دو لباس مناسب دیگر را بردارید و بگویید: (امروز دوست داری کدام یک را بپوشی؟) شاید بزرگسالان با چنین حقه هایی گول نخورند، اما تاثیر عجیبی بر یک نوپای لجوج و خودرای دارد تا احساس کند به آن مقدار آزادی و اختیار که آرزویش را دارد، دست یافته است.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()