مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

یک لوکوموتیو خیالی (هو، هو! همگی سوار قطار!)

شما می توانید انرژی وافر کودک خود را با بردناو به یک مسافرت خیالی با قطار، مهار کنید. مقصد خود را اعلام کنید (ایستگاه اول، روی پای مادر!) وانمود به کشیدن سوت قطار کنید (هو هو!)، سپس کودک را دعوت به نشستن روی پای خود کنید. در حالی که می خوانید: (هو، هو- چی، چی)، دست های کودک را دایره وار (مانند چرخش چرخ های قطار) بچرخانید یا به کودک کمک کنید تا سوت را به صدا در بیاورد. حالا هر دو می توانید پشت سر هم دور تا دور خانه را با صدای (هو، هو- چی، چی) قطار سواری کنید. (ایستگاه بعد، رختخواب شما!) یک بار شما نقش واگن ها را بازی کنید و کودک نقش لوکوموتیو و بعد کودک را وادار به بازی در نقش واگن کنید و خودتان نقش لوکوموتیو را بازی کنید.

اگر اسباب بازی های زیبا و با کیفیت برای کودک زیبای خود می خواهید به   فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی که با کیفیت ترین اسباب بازی های ایرانی را ارزه میکند مراجعه کنید.

وانمود به پیمودن یک مسیر دایره ای شکل کنید، در حالی که هر دو بدن خود را به این سو و آن سو خم می کنید از تونل رد شوید (فراموش نکنید که سرتان را پایین بیاورید!) و هر چند وقت یکبار توقف کرده و بگذارید مسافران (در ایستگاه راه آهن) پیاده شوند. در حالیکه با هم دور تا دور خانه را لوکوموتیورانی می کنید، یک آواز مربوط به قطار را که دوست دارید، بخوانید. همچنین شما می توانید با خرید اسباب بازی لوکوموتیو و ریل هایش برای کودک، او را خوشحال و خرسند سازید. برای کمک به کودک برای حس کردن و لذت بردن هر چه بیشتر از این بازی، او را به یک ایستگاه قطار واقعی- یا حتی ایستگاه مترو- ببرید و به کودک لوکوموتیوران جوان نشان دهید که سواری بر روی ریل چگونه است.

دیگر برای خرید اسباب بازی از فروشگاه های اسباب بازی نگران تنوع اسباب بازی و ترافیک در خیابان ها نباشید، با خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشکاه اسباب بازی به صورت اینترنتی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

پیشرفت مهارت ها

این بازی هماهنگی عظلات بالا تنه را تقویت کرده و لوکوموتیوران جوان شما حرکت کردن با ریتم یک سرود را می آموزد. کودک با راه رفتن و به ظاهر بیرو دادن دود قطار، موجب رشد هماهنگی کلی و همینطور حفظ تعادل در بدنش می شود چرا که هنگامی که شما دارید حرکت می کنید او هم به حرکت می افتد و نمی تواند یکجا آرام بگیرد، به علاوه ایفاء نقش کردن، چرخ دنده های قوه تخیل را روغن کاری می کند.

از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اسباب بازی دانوتوی برای شیرین ترین عضو زندگیتان لذت ببرید و از خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کودک در کنار این بازی بر دامان مادر که یک بازی پر تحرک است، مهارت های حرکتی درشت، هماهنگی، تخیل و مهارت های اجتماعی خود را افزایش می دهد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()