مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

کودک اندازه ها را می شناسد- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

دسته بندی ظروف در هم رو

کودکان نوپا لذت بی پایان از بیرون ریختن اشیاء و سعی در دوباره قرار دادن آنها در درون ظرفشان می برند. لذت و پیچیدگی این نوع بازی ها را با آشنا ساختن کودک با لوازم یا ظروفی که در هم قرار می گیرند و کودک باید پس از در آوردن دوباره آنها را در درون یکدیگر جا بدهد، افزایش دهید. شما می توانید نوع اسباب بازی این لوازم یا ظروف را از اسباب بازی فروشی ها بخرید. یا از قاشق های اندازه گیری، کاسه ها یا قوطی های مقوایی در سایزهای مختلف، به همین منظور استفاده کنید.

بهترین خرید از نظر کودک خرید اسباب بازی است، شما با خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اسباب بازی و خرید کتاب های متنوع و با کیفیت ذهن کودکتان را خلاق می کنید. فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی یکی از بهترین فروشگاه های اسباب بازی برای انتخاب کودک شما است.

بعضی از کودکان هنوز مهارت دستی لازم برای قرار دادن این ظروف در یکدیگر و یا بیرون آوردن آن ها از درون یکدیگر را به دست نیاورده اند. در آغاز بازی فقط از دو یا سه کاسه که اندازه های آنان تفاوت محسوسی با هم دارند، استفاده کنید تا کودک را کم کم با این بازی آشنا کنید. به کودک نشان دهید که چگونه هر ظرف در درون یک ظرف دیگر قرار می گیرد. ممکن است نیاز باشد چندین بار این کار را تکرار کنید، اما بلاخره قادر به کمک کردن یه شما خواهد شد: بعدها او خود به تنهایی می تواند اشیاء مختلف را خیلی ماهرانه درون یکدیگر قرار دهد. بعد از این که مهارت کافی را برای در هم قرار دادن چند کاسه که به او می دهید، پیدا کرد، تدریجا به تعداد اشیاء اضافه کنید.

اسباب بازی در رشد فکری کودک تاثیر بسیاری می گذارد، در هنگام خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اسباب بازی به علایق کودک و انتخاب او در نوع اسباب بازی توجه کنید، از خرید اسباب بازی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

پیشرفت مهارت ها

بازی شناخت اندازه ها ضمن یاد دادن تشخیص اندازه های مختلف به کودک، فکر و دست های او را مشغول نگه می دارد. همچنین به کودک در یادگیری حل مسئله نیز کمک می کند (چطور من این همه چیز را توی هم قرار بدم؟) و موجب ارتقاء هماهنگی چشم- دست و مهارت های حرکتی ظریف می شود. عمل بگیر و بده بین مادر و کودک نیز بسیار مهم است: کودک شما در حال آموزش گوش دادن است و به شما این فرصت را می دهد که به او نشان دهید چگونه این کارها را انجام دهد.

از خرید اینترنتی اسباب بازی از فروشگاه اسباب بازی دانوتوی برای شیرین ترین عضو زندگیتان لذت ببرید و از خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

گزارشات تحقیقاتی

توانایی یک کودک نوپا برای وارسی کردن مجموعه ای درهم و برهم از فنجان ها و کاسه ها و طبقه بندی آن ها به دسته های مختلف بر اساس شکل یا سایز دلیلی است به ظهور توان استدلال منطقی. مشاهده کودکی که در زمینه موضوع ساده اما بسیار مهم مفاهیم مشابه و متضاد مهارت یافته، به همان اندازه که شگفت انگیز است، نشانگر آغاز سفری طولانی نیز به سمت انواع تفکرات خاص و پیچیده همراه با انواع پیشرفته تری از منطق می باشد. (جوناس لنجر)، روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، اشاره می کند که در سنین بین چهار تا هشت سالگی جهشی عظیم در پیچیدگی توانایی های منطقی یک کودک به چشم می خورد، اما او قبل از رسیدن به سن یازده سالگی عملا قادر به درک مفاهیم ا نتز ا عی نمی باشد.

بهترین هدیه برای خوشحالی و رشد کودک خرید اسباب بازی های متنوع است، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی با کیفیت ترین اسباب بازی های ایرانی را تهیه کرده و در کمتری زمان ممکن اسباب بازی را برای شما ارسال می کند.

اگر کاسه ها در هم جا بشوند، ضمن ارضاء حس کنجکاوی کودک در مورد ظروف پر زرق و برق آشپزخانه، به او درس های مهمی نیز راجع به اندازه های مختلف یاد می دهند و از این طریق هماهنگی چشم- دست، مهارت های حرکتی ظریف، حل مسئله، تشخیص اشکال و اندازه ها نیزدر کودک بسیار افزایش می یابد.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()