مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

10 / 10
از 1 کاربر

سخنی با پدر و مادر

هر چند که تاکید این مقالات بیشتر بر روی تعاملات بازی گونه بین کودک و پدر و مادر می باشد، اما درک این موضوع که چگونه کودک نوپا با هم سن و سالان خود با اسباب بازی یا بازی های مختلف بازی می کند، نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. کودکان یک ساله همچنانکه در حال کشف دنیایی هستند که کلا برایشان تازگی دارد، در درجه اول مشغول یک بازی انفرادی با اسباب بازی خود هستند، یعنی مشغول کشف دنیایی هستند که کاملا برایشان جدید است و تازگی دارد. با این حال آنان در مورد سایر کودکان کنجکاوی می کنند، و غالبا از رفتارها و صداهایی که کودکان دیگر از خود در می آورند، تقلید می کنند. اما وقتی کمی بزرگتر شده و تبدیل به کودک نوپا می شوند، شروع به انجام بازی با اسباب بازی و بازی های موازی می کنند؛ یعنی شرایطی که در آن دو یا سه بازیکن خوردسال با بازی ها و اسباب بازی های مشابه در کنار هم، اما بدون کوچکترین ارتباطی با هم، بازی می کنند، مانند ساختن برج های جداگانه با استفاده از مکعب های خانه سازی.

همه کودکان گاهی بیش از حد با اسباب بازی خود بازی می کنند و این معمولا به دلیل هیجان یا بی توجهی است. کودک خود را با خرید اینترنتی اسباب بازی و بازی های فکری اسباب بازی به سمت آرامش فکری هدایت کنید و موقع خرید اسباب بازی به کودک توجه کامل را داشته باشید، از خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی لذت ببرید.

 بنا بر نظر "پنلوپ لیچ"، روانشناس کودک، در کتاب نوزاد و کودک شما، در حدود سن دو سالگی ((اطفال نوپا به طور فزآینده ای نیاز به برقراری رابطه دوستانه با سایر کودکان و اسباب بازی ها دارند.)) اغلب آنان بازی با اسباب بازی و بازی های گروهی را به شدت دوست دارند، اما توانایی آنان در تقسیم اسباب بازی هایشان با یکدیگر یا لذت بردن از داد و ستد اسباب بازی ها به طریقی صحیح هنوز کمی ناپایدار است. همانطور که به سه سالگی نزدیک می شوند، بازی اسباب بازی و بازی های مشارکتی واقعی شروع به تجلی می کنند- به عنوان مثال، دو کودک نوپا با کمک هم و با استفاده از اسباب بازی مکعب های خانه سازی یک ساختمان می سازند، گرچه همچنان دوست دارند که مالک اسباب بازی های گنجینه مانندشان یا حتی جاذب توجه بزرگسالان عزیزشان باشند.

بهترین خرید از نظر کودک خرید اینترنتی اسباب بازی است، شما با خرید اینترنتی اسباب بازی های موزیکال از فروشگاه اسباب بازی و خرید کتاب های متنوع و با کیفیت ذهن کودکتان را خلاق می کنید. فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی برای انتخاب کودک شما است.

این برخوردهای اولیه در خلال بازی، بذر کسب صفات و خصیصه های مهم انسانی را می کارند، صفاتی نظیر: همدلی، خویشتن داری، مشارکت، شفقت و عزت نفس، و اینها ابزارهایی بسیار ضروری برای رویارویی با موقعیت های مختلف زندگی اجتماعی برای کودکان هستند. دکتر (بنجامین اسپاک) در کتاب "تغذیه، تربیت و مراقبت از کودک" اظهار می دارد: ((بچه ها در خلال بازی یاد می گیرند که چگونه با سایر کودکان و بزرگسالان با ویژگی های شخصیتی گوناگون کنار بیایند، چگونه از گرفتن- و- دادن لذت ببرند و چگونه کشمکش ها را حل کنند.)) اینها در حقیقت درس های با ارزشی هستند و چیزهایی که پدر و مادر می توانند با فراهم کردن فرصت های کافی برای بازی با سایر کودکان، امکان آموزش آنها را فراهم سازند.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

اسباب بازی وودی

اسباب بازی بازلایتر

اسباب بازی تاب کودک

اسباب بازی تاب بارفیکسی خرس پوو

اسباب بازی لودر

اسباب بازی کامیون معدن شش چرخ

فنجان های جادویی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

گونه های مختلف بازی- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مراقبت از حیوانات- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

زمان حمام کردن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی با ردپا- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی لباس پوشیدن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

آب بازی با کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بولینگ با عروسک پارچه ای- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

سرگرمی کودک با تلفن- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

شعبده بازی با روسری ها- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی کودک با آکواریم- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مرحله (نه) گفتن کودک- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

مسافرت با قطار- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

بازی با پاپت- فروشگاه اینترنتی اسباب بازی دانوتوی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()